امیر
تماس با من
نمایه من
نویسنده (های) وبلاگ امیر
آرشیو وبلاگ
      قنات میرزا

چرا گاز می گيری؟ نویسنده: امیر - جمعه ٢۸ اردیبهشت ۱۳۸٦

روزنامه جمهوری اسلامی چهار شنبه ۲۶/۲/۱۳۸۶ ( همین دو روز پیش) در سر مقاله اس با لحن مودبانه و البته پدرانه ای برخی از اقدامات رییس جمهور را نقد کرده بود. شاید محرک پرداختن به گفته های پیشین عمو محمود، فرمایش جدید ایشون بود که فرموده بودند یک روزه در مصر سفارت می زنیم. ( وقتی از چین و روسیه حاجت گرفته نشد باید دست به دامن مصر بشیم که حداقل تو مورد اسراییل دیدیم که خوب حاجت روا می کنن! واسه همسن هم هست که آمریکا و اسراییل هر از چند گاهی به این مقعد مطهر دخیل می بندن تا گره از بختشون باز بشه. امام خمینی هم اگه گفته با مصر قهر قهر تا روز قیامت، به هر حال انسان جایز الخطاست دیگه!) به هرحال خانم فاطمه رجبی گویا خوش ندارن کسی به معجزه ایشون چپ نگاه کنه به همین دلیل طی بیانات مبسوط و مستدل جدیدی کاری کردن تا پدر پدرسوخته تمام نامریدان حضرتش جلوی چشمشون بیاد.

این سرمقاله جمهوری اسلامی که انصافا نه بی ادبانه است و نه نادرست.

این هم در افشانی فاطی خانم!! که الحق زلزله ای در زمینه ادب پارسی و ادبیات جراید به شمار می روند.

تقبل الله ان شا الله.

  نظرات ()
  نویسنده: امیر - جمعه ٢۸ اردیبهشت ۱۳۸٦

     اصل خبر!!! :

    در پی فتوای رئیس بخش حدیث دانشگاه الازهر مصر ، درباره روش جدید محرم شدن مرد و زن در محیط های اداری ، پارلمان مصر  صحنه انتقادات تند نمایندگان فراکسیون "اخوان المسلمین" به الازهر شد .

به گزارش عصرایران ( asriran.com )  به نقل از العربیه، دکتر عزت عطیه ، رئیس بخش حدیث الازهر ، فتوا داده است اگر دو همکار (یک زن و یک مرد) در یک اتاق که درب آن توسط فردی جز آنها باز نمی شود ، کار می کنند ،بخواهند بین آنها محرمیت ایجاد شود ، زن می تواند پنج بار از شیر خود به همکار مرد خود بدهد و بدین ترتیب آنها با هم محرم و حضورشان در یک اتاق ، شرعی می شود .

براساس این فتوای عجیب ، در صورتی که این عمل انجام شود ، زن می تواند چهره و موهای خود را به مردی که شیرش را خورده است ، بنمایاند .

وی البته این را هم گفته است که چنین محرمیتی باید به صورت رسمی و کتبی ثبت شود.
بر اساس این فتوا ، کسانی که با این روش محرم می شوند ، می توانند با یکدیگر ازدواج کنند ولی تا قبل از عقد متعارف شرعی ، حق داشتن روابط زناشویی را نخواهند داشت .

در واکنش به این فتوا ، اعضای فراکسیون اخوان المسلمین در پارلمان مصر ، با اعلام نگرانی خود از طرح این موضوع ، خواستار  اصلاح فتوا از سوی الازهر شدند .
 
تعدادی از این نمایندگان فتوای الازهر را باعث رواج فساد در جامعه خواندند و اعلام داشتند که چنین فتوایی مخالف اجماع علمای اسلام است و باید پس گرفته شود

    دوم :

یه نفر توی سایتی که این خبر را خواندم نظر داده بود که چه جالب!! چون این فتواست کاریش نمیشه کرد، مقلدان باید عمل کنند.

من نمیدانم چند تا اتاق با همچین در هایی توی مصر یا کشورهای پیرو الازهر پیدا میشه اما احتمالا بعد از این تعداد این اتاق ها زیاد خواهد شد.

    مشکل مهم اینه که اگر اون خانم شیر نداشت چیکار باید کرد؟

********************************

واقعا که بعضی از این جماعت مسلمان به چه چیزهایی فکر می کنن.

  نظرات ()
قال الامينی، ننه خير ببينی! نویسنده: امیر - چهارشنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸٦

اعتماد :    امام جمعه موقت قم از نيروي انتظامي خواست طرح برخورد با بدحجابي را در محيط هاي دانشگاهي و اداري نيز با جديت دنبال کند. آيت الله اميني تصريح کرد؛ نبايد فضاي جامعه به گونه يي شود که در خيابان ها با بدحجاب ها برخورد شود ولي در محيط دانشگاه هنوز افراد بدحجاب با روابط آزاد حضور داشته باشند. اميني خاطرنشان کرد؛ تنها با برخورد فيزيکي نمي توان در مقابل بدحجابي ايستاد، بايد تمام دستگاه ها در جلوگيري از اين فرهنگ در کشور بکوشند.

این بابا امینی چی فکر می کنه؟

  نظرات ()
ظلمت نفسی نویسنده: امیر - پنجشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٦

    کاش میشد برای یک شب هم که شده راحت باشم. در قید اخلاق، ایمان یا خدا نباشم. برای یه شب هم که شده خود درونم، همون چیزی که هر لحظه داره خودش را به دیوارهای وجودم میکوبه بلکه رها بشه را آزاد کنم.

    برای یک شب هم که شده بی خیال خوبی های احتمالی عمو محمود، از ته دل بهش بد و بیراه بگم و بخاطر حماقت های فراوان پنهان و آشکارش سرزنشش کنم. کاش میشد برم توی یه بیایون و از ته دل داااااااااد بزنم. بزنم هرچی شیشه و کریستال توی خونه است بشکنم و ازصدای شکستنش کیف کنم. کاش میشد تا آخرین حباب های نفسم تو یه جاده خالی دم دمای صبح بدوم و بعد بیدار شم و گریه کنم و بی هیچ کسی، حتی حشره های کوچیک نماز بخواتم. کاش میشد برای یه شب هم که شده توی قواعد این دنیا غوطه نخورم. برای یه شب قاطی دروغ های این جایی نباشم.

من را رها کن از این انتظار تنهایی

  نظرات ()
الحمد لله نویسنده: امیر - دوشنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٦

    الحمد لله که عمو محمود هنوز هم به ایفای نقش قانون گذار، مجری و قاضی بصورت همزمان اصرار دارند و همه این وظایف را به خوبی انجام می دهند.

    الحمد لله که دوستان برای نظر دادن در وبلاگ من حال زیادی خرج کرده اند و حداکثر یکی دو کلمه به نظری که کپی کرده اند اضافه کرده اند.

    الحمد لله که آقای رشیدپور در برنامه شب شیشه ای کاملا منصفانه و صادقانه اعلام می کنن که فقط ۴۰ درصد از مردم با این طرح مبارزه با روان و افکار و احساسات جوانان پاک ایران مخالفن و توجه نمی کنند که ۴۰ + ۶۱.۵ برابر ۱۰۱.۵ میشه نه ۱۰۰٪ !!!

    فقط امیدوارم که به نتیجه درست این نظر سنجی، بعد از پایان برنامه دقت کنن و اون را در تصمیمات خودشون لحاظ کنن.

    آقای هاشمی شاهرودی، ریاست محترم قوه قضاییه از روی انصاف و راستی گفتن که پای زن و بچه مردم را به کلانتری ها باز نکنید. چه کسی جوابگو ئه؟ کی میخواد فشار روانی که روی بانوان پاک ایرانی وارد میشه را جبران کنه؟ عمو محمود بی پدر یا فرمانده نا محترم نیروی انتظامی؟ کی جوابگوی اشک های دختران بی گناهیه که جدا از بی احترامی ماموران بی سواد و بی فرهنگ و فاطی کماندو های یک شبه مجتهد شده، باید توپ و تشر ها و گاهی ... پدر های ...شون را هم تحمل کنن؟

سوال برنامه ما اینه:

     به نظر شما اولین حرفی (سوالی) که بعد از پایان برنامه شب شیشه ای امشب (دوشنبه) بین فرمانده نیروی انتظامی و آقای  رشیدپور مطرح شده چی بوده؟

برای بهترین جواب دست خواهم زد.

  نظرات ()
چی بگم آخه؟ نویسنده: امیر - شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٦

    من نمیخوام همه ارزش های داشته یا فرض شده دولت نهم را زیر سوال ببرم. نمیخوام از خاتمی یک بت بسازم و تقدیسش کنم. اما کی یادش میره که محبوب ترین دولتمرد انقلاب اسلامی (بنی صدر را در نظر نمی گیرم و امام خمینی را هم دولتمرد فرض نمی کنم) هیچوقت از برخورد یا حذف یا تنبیه حرف نزد. خاتمی مرد قانون بود. در مقابل، دولت نهم پر از افراد تهی از منطق و بی قانون که خودشون در جایگاه مجری، قاضی و جلاد بصورت یکجا می بینند. از وزیر نامحترم ارشاد (که بیشتر از هر کس دیگه خودش نیازمند ارشاده) که خودش را جای قوه قضاییه هم میدونه و تهدید به تعطیلی روزنامه ها می کنه اگر بگذریم، اول برخورد می کنم به سخنگوی هیات دولت که نمیدانم گستره وظایف خودش را تا به کجا فرض می کنه و همون اراجیف وزیر ارشاد را که لق لقه زبونش می کنه هیچ، چند نمونه هم از ترشحات مغزی خودش بهش اضافه می کنه. از طرف دیگه خود عمو محمود هم از یه طرف میگه اعمال نیروی انتظامی به ما ربط نداره، از طرف دیگه میگه هر کسی تضعیفش کنه با من طرفه!! مطبوعات هم یا تمجید کنن یا برن بقالی باز کنن یا آب خنک و تعطیلی.

    احمدی نژاد نه تنها بی منطق، ابله نما و ابله پندار و بی نزاکته، حتی حدود قانونی و شرح وظایف خودش را هم نمیدانه و چپ و راست فرمایشاتی از وجود مبارکش صادر می کنه که به قول پرستویی آدم نمیدونه اینها را از کجاش در میاره!

    این وسط فقط این حاج اخمد خاتمی کم بود که تشریف آورد و به جمع میمون خطیب های جمعه اضافه شد. گل بود الحمد لله به سبزه هم مزین شد. آدم این خاتمی را می بینه با اون ادبیات و افکارش از طرف دیگه سید بزرگوار را هم می بینه با اون افکار متعالی و طرح گفتگوی تمدنها و میمونه که میان ماه من تا ماه گردون، تفاوت از زمین تا آسمان است!

    ببینم، چند نفر هستن که دعا نمی کنن طرح نماینده ها برای تجمیع انتخابات و در نتیجه کاهش دوره ریاست جمهوری عمو محمود مورد تایید قرار بگیره؟

  نظرات ()
مطالب اخیر پایان روزمرگی مشکل غیر فعال شدن Start menu و Cortana بعد از به روز رسانی ویندوز 10 استانداردهای چندگانه چه کسی میگوید قلم از شمشیر بران‌تر است؟ چه کسی قلم را بران میخواهد؟ سه شنبه ها شنبه ۸ آذر ۱۳٩۳ عصر پاییزی آ مثل آدمکش! War on Terror, War on Muslims? زادروز شما خجسته آقای رییس جمهور
دوستان من زاویه نیروانا رامونا مداد سبز بی ایوان ماه رقصان آ مثل کلمه رولت روسی دانه های ریز ادامه مداد سبز جزیره اسرار آمیز معصومه قلی پور حلزون خانه به دوش Words Are Timeless حزب جوانان زیر آفتاب همشهری کاوه قدیمی دخترک کولی - فرزانه ثابت خاطرات روابط عمومی ايرانی گارفیلد در جستجوی خویشتن تو راه خانه ما را دوباره گم کردی نفرین ابدی بر خواننده این برگ ها آروین نیکزاد با Spontaneous Outbursts کانون ایرانی پژوهشگران فلسفه و حکمت
پیوند های خوب آنچه من از زبان فرانسه آموختم آموزش زبان فرانسه سخن های داریوش سجادی سخن، سایت کتاب و نشر الکترونیک ایران آشنایی با سینما و تیاتر
کلمات کلیدی وبلاگ امیر ابوالحسنی (٧) ایران (٤) محمود احمدی نژاد (٤) حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد خاتمی (۳) میرحسین موسوی (٢) روسپیان (٢) امیرابوالحسنی (٢) مهندس میرحسین موسوی (٢) ایرانیان سسکتون (٢) سسکتون (٢) سیّد محمّد خاتمی (٢) دولت نهم (٢) مهدی کروبی (٢) بحار الانوار (٢) کانادا (٢) نطنز (٢) انتخابات دور دوهم ریاست جمهوری (٢) دانشگاه علم و صنعت ایران (٢) اهالی عصا (۱) curtipot (۱) ivano gebhardt rolf gutz (۱) pka database (۱) answerscom (۱) مدل سازی ترمودینامیکی (۱) تعادلات مایع – مایع (۱) محلول های پلیمری (۱) دکتر فرزانه فیضی (۱) تنظیمات ویندوز (۱) مرتضی پاشایی (۱) بی اختیاری (۱) بی همه چیز (۱) و همه چیز (۱) (دانلود) پیاده کردن کلک (فونت) فارسی (۱) لُتوس (لوتوس) (۱) گوسفندی که گرگ شد (۱) سگ گله (۱) خیابان رخدادهای بزرگ (۱) پل پیاده رو (۱) خیابان بهبودی (۱) آ شیخ علی نامرد (۱) کریم آق منگل (۱) حصر (۱) سَسکتون (۱) سَسکچوان (۱) سَسکَتون (۱) سَسکَچوان (۱) پتاس (۱) اُرانیُم (۱) آموزگاری (۱) اریسمان (۱) قدیمی ترین شهر پیشه وری (۱) کندز (۱) امامزاده سادات (۱) کانون تیاتر دانشگاه علم و صنعت ایران (۱) محمد جباری موسی آبادی (۱) انتخابات سال 1388 (۱) سینه ستبر (۱) شربت زعفران (۱) تخم ریحون (۱) ایرانی ها در سسکتون (۱) آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی (۱) بیداری اسلامی (۱) سپیده شاه کرمی (۱) خطبه های نماز جمعه (۱) الغدیر (۱) تیتراسیون (۱) بیانیه شماره 10 مهندس میرحسین موسوی (۱) مصطفی محقق داماد (۱) مهندس امیر ابوالحسنی (۱) مهنس عزّت الله سحابی (۱) طراحی آزمون یا doe (۱) کشت بستر جامد (۱) حجّت الاسلام و المسلمین سیّد محمّد خاتمی (۱) محمد یعقوبی (۱) فراسنجه (۱) شوند (۱) ورآوری (۱) فروبری (۱) روش های سنجش پروتئین (۱) روش های جذبی و طیف سنجی (۱) روش های انزایمی و زیستی (۱) بهمن مفید (۱) مهندس فرایند (۱) انزایم های پکتینُلیتیکی (۱) انزایم پلی گالاکتروناز (۱) دی نیترو سالیسیلیک اسید (۱) قندهای احیا کننده (۱) lowry protein assay (۱) phaneochaete chrysosporium (۱) bradford protein quantitation (۱) biuret protein assay (۱) بچه های علم و صنعت (۱) تغییر (۱) خاک (۱) سوخت های نو (۱) مهندس (۱) قلم (۱) اوباما (۱) کودتا (۱) اندازه (۱) محبوب (۱) قیصر (۱) نان (۱) پارسی (۱) حسین فدایی (۱) ان (۱) دکتر عبدالکریم سروش (۱) بامداد (۱) سوخت های فسیلی (۱) piping (۱) محسن صفایی فراهانی (۱) عزیز نسین (۱) بسم الله الرحمن الرحیم (۱) پاکسازی (۱) انرژی های نو (۱) معلم (۱) قطره (۱) روستا (۱) خیابان آزادی (۱) مهندسی (۱) مهاجرت (۱) عصیان (۱) حافظ (۱) تئاتر (۱) نجف دریابندری (۱) شیخ صدوق (۱) جنگ (۱) مسلمان (۱) سوریه (۱) خواستگاری (۱) دادگاه (۱) نیجریه (۱) خسرو شکیبایی (۱) الهام میرزاحسین کاشانی (۱) سوخت (۱) خدا (۱) هاشمی شاهرودی (۱) اصلاحات (۱) زعفران (۱) معشوق (۱) رسانه (۱) وبلاگ (۱) غزل (۱) انقلاب (۱) مراسم (۱) سینما (۱) نفت (۱) احمد شاملو (۱) انتخابات ریاست جمهوری (۱) بی قراری (۱) بسته پیشنهادی (۱) زادروز (۱) حمید هامون (۱) ccd (۱) حدیث بی قراری ماهان (۱) از خود با خویش (۱) سیره عملی امام رضا (ع) (۱) ارتباط با آمریکا (۱) عطا الله مهاجرانی (۱) عزّت نَفس (۱) بایگانی (۱) انتخابات ریاست جمهوری دهم (۱) دانه (۱) آقا بابا (۱) محمود جوادی (۱) ایران آزاد (۱) مدعی (۱) engineer (۱) حکیم ابوالقاسم فردوسی (۱) غاز (۱) علی مطهری (۱) بالنگو (۱) آبروی انسان (۱) صدقه پنهانی (۱) مرد سیه چرده (۱) طنز تلخ (۱) سارا زرعکانی (۱) دکتر زهرا رهنورد (۱) ساسکاتون ساسکاچوان (۱) ویندوز 10 (۱) دکتر حمید دباشی (۱) نژادستیزی (۱) ژازه تباتباای (۱) قرمز و دیگران (۱) ادوارد بولور لیتون (۱) کاردینال ریشلیو (۱) من چارلی نیستم (۱) مشکل استارت start menue (۱) cortana کرتانا (۱) دانشگاه سسکچوان (۱) سسکچوان (۱) ایالت سسکچوان (۱) پایپینگ (۱) شیخ مهدی کروبی (۱) روح الله حسینیان (۱) جاوید قربان اوغلی (۱) اجلاس دوربان 2 (۱) تاگوچی (۱) آیت الله خمینی (۱) سودان (۱) مهدی بازرگان (۱) رییس جمهور ایران (۱)