/ 3 نظر / 32 بازدید
محسن گنجی

دراین انتخابات بزرگ و تاریخی درس ها و عبرت های بسیاری برای اندیشمندان و خردمندان بوجود آمد. کسانی را که افکار عمومی قبلا آنها را خادم می دانست خائن و مردود شدند و نقاب از چهره بر انداختند و ماهیت و درون خود را آشکار و معرفی نمودند. حرف های پوچ و بی اساس موسوی و کروبی را از یاد نبرده ایم که می گفتند ما برای خدمت به کشور؟! کاندیدا شده ایم و قانون فصل الخطاب است و به امام و ولایت و انقلاب و نظام و ارزشهای دینی و اخلاق مداری اعتقاد داریم . خب هنوز این حرف ها در گوش مردم بود که خیلی زود همه گفته های خود را فراموش کردند و عنقریب در یک هماهنگی قبلی آستین بالا زده و به دنبال آسیب به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی با پشتیبانی عوامل و رسانه های خبیث غربی و اسرائیلی وارد میدان شدند و به نیابت از گروهکهای منافقین، توده ایها ، چریکهای فدایی خلق وسلطنت طلبان و همه بدخواهان ایران ونیز با همراهی ورشکستگان و عقب افتادگان سیاسی همچون مشارکت ، کارگزاران و مجمع روحانیون که در طول این 30 سال نتوانسته بودند ضربه ای به این نظام بزنند سنگ تمام گذاشتند و بذر دروغ و تهمت و نفاق را دربین بخشی ... http://morid22.persianblog.

فهیمه

سلام همانطور که میدانید که تبادل لینک با بلاگهای معتبر باعث میشود که نه تنها بیننده بیشتر به سایت شما جلب شودبلکه سرچ اینجین ها هم رتبه سایت شما را بالا ببرند. بلاگ من بسیار فعال است و بینندگان نسبتا زیادی دارد. همچنین دهها صفحه ایندکس شده در گوگول دارد که تعداد آن روز به روز بالا میرود. اگر مایلید که با وب لاگ من مبادله لینک کنید لطفا لینک آن را در بلاگ خود قرار داده و یک کامنت در بلاگ من بگذارید تا من هم لینکی را که شما مایلید اضافه کنم. لینک من: http://memoirsofsherlockholmes.persianblog.ir تکست لینک: شرلوک هلمز متشکرم

رها

سلام منم توی پایان نامم باید از یکی از این دو روش استفاده کنم میخواستم بدونم شما به نتیجه ای رسیدین که کدوم بهتره؟ و شما نرم افزارشو دارین؟