يکی از قشنگترين روزها

    بچه های علم و صنعت ممکنه سیاسی ترین های دانشجویی نباشن اما بدون شک و اغراق فرهنگی ترین دانشجوها هستن (منظور من فاصله ورودی های ۷۵ تا ۸۰ این دانشگاه ئه) قویترین نثر ها، محکمترین شعرها و اثرگذار ترین نقدها را همه جا از دانشجویان فنی این دانشگاه خواندم. آدرس بعضی ها را اینجا میذارم که ببینین.

    امروز روز قشنگی بود. ببینم شما عزیز ترین کس دارین؟ اگر دارین جزو پاره خوشبخت زمینیان محسوب میشین. امروز تولد عزیز ترین کس من بود. تولد کسی که بارها محبتش اشک من را در آورده. کسی که عشق درست را با اون تمرین کردم. بارها بهش تبریک گفتم. یه بار دیگه هم روش. چه بعد از ظهر و شام دلپذیری را هم با هم داشتیم. خدایا شکر. به خاطر امروز ایمان من به تو بیشتر شده.

/ 18 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرزانه(دخترک کولی)

سلام خوبی؟..............واای خيلی خوشحالم که سپيده انقدر به زندگی برت گردونده.........(سپيده بوس مرسی ازت.........تولدت هم مبارک)

مهدی

دلربايی همه آن نيست که ... سلام خوبی؟ لطف کردی. لينکت می کنم با اجازه بازم بيا يا حق

مهدی

راستی يادم رفت من از طرفين انتقاد يا دفاع نکردم تنها حرفم اين بود که توهين به رئيس جمهور يک کشور در هيچ جای دنيا به اين شکل پسنديده نيست....والا انتقاد زياد است عزيز يا حق

فاطمه كهربائي

سلام.اگرچه گذشته است ولي از قول ما هم به ايشان تبريك بگوييد.

سوووخته

صد هزاران فصل دانداز علوم جان خود را مینداند آن ظلوم داند او خاصیت هر جوهری در بیبان جوهر خود چون خری که همی دانم یجوز و لا یجوز خود ندانی که یجوزی یا عجوز قیمت هر کاله مدانی که چیست قیمت خود را ندانی ابلهیست جان جمله علمها اینست این که بدانی من کیم در یوم دین مولانا

مومو

خوشحال شدم که روز خوبی داشتين به اميد اينکه همه روزاتون اين طوری باشه... باشگاهم اصلا خوش نگذشت چرا دروغ بگم؟؟؟

پريا

سلام تولدش مبارک .. انشاءالله هميشه عاشق بمونيد .. و در کنار هم باشيد

آيدين

سلام..تولد وبلاگمه بیای خوشحالم می کنی...

آزاده

سلام..خيلی خوشحالم که اين احساس رو داشتين تولدش مبارک