مهز ارظ عرادط.

    پروردگارا شکر.وقتی بعد از عمری طولانی (۳۰،۴۰ روز) بی پولی، یه پولی (به واسطه فروش اموال مربوطه !!! ) بعد از کلی حذف مالیات و شیرینی این و قرض اون یکی دست آدم میاد چه حسی میشه داشت؟ حضرات آیات عظام بی زحمت من بعد بجای SMS ،به شماره منزل زنگ بزنید. رحم الله من قرا الفاتحه.

    مرا چشمی است خون افشان ز دست آن کمان ابرو!!! الحمدلله که این کارت مبارک نه Messenger باز میکنه نه وبلاگ دو تا از دوستان خوب را :  دخترک کولی و جیغ های بنفش یک دختر نارنجی (رامونا) . نمیدانم چرا این دو تا لینک را به هیچ وجه باز نمیکنه. بازم رحم الله ...

    لطفا همه این مطلب را از وبلگ این فصل را با من بخوان بخوانید. اولا که همش حرفهای منم هست. دوما که با یک وبلاگ خوب اشنا میشین.

    من نمیدانم چرا هر وقت یکی مثل آقای خامنه ای یا آقای ضرغامی با دانشجویان نشست صمیمی ! برقرار می کنند همچین همه دانشجوهای جمع خیلی خوبن !!! ؟ همه ماشالله جمیع محاسن را در سر و صورت خودشون جمع کردن یکی در میان هم به چفیه مجهزن. خدا را شکر همه هم دغدغه کار فرهنگی داره نفلشون میکنه، تقبل الله من  انفسکم ان شائ الله . اون حرف های نیمه سیاسی رد و بدل شده هم همه به دلیل ریشه فرهنگی و ناشی از سبقه فرهنگیه . اگر من کارم به تیمارستان کشید بدونین از کجاست.

    در شماره بعدی شاید یه کمی در مورد مسیر استحاله انسان به طنزپرداز را بررسی کنیم.

    مهندس شماره بعدت منو کشته به خدا!

/ 8 نظر / 11 بازدید
فرزانه

سلام شازده! از تلاشت ممنونم.......... اگه نشد فدای سرت... مهم اون خواستن بود که شما خواستی به ما سر بزنی ولی نشد.................

افق

آره منم در عجبم که اگه اينها دانشجو هستند پس ما چی بوديم

فاطمه اختصاری

سلام دوست عزيز. ممنون که تشريف آورديد. اما باید به عرضتون برسونم که وزن شعر من در کل شعر هیچ تغییری نکرده.(مفعول و فاعلات و مفاعیل و فاعلن) اما در بعضی از بیت ها به خاطر استفاده از زبان محاوره ای کلمات دچار تقلیل می شوند. مثل حکم استفاده از کلمات انگلیسی که آنها هم در وزن شعر دچار تقلیل می شوند. مثلا بعضی از هجاهای کشیده به بلند تبدیل می شود که توضیح کاملش در مقالات استادم سید مهدی موسوی موجود است. ومثالهایش هم در بسیاری از بیت های شعر من(البته در مورد زبان محاوره) دیده می شود. موفق باشید.

شاید اشنا!

خیلی سخته که دلت بخواد بمونی اما بفهمی بودن و نبودنت یکیه!پس باید رفت!

محمد رها

سلام... چرا فروختی؟... مشکلی پیش اومده؟

نسيم

سلام: چيه واسه خودت لينک بازی راه انداختی؟ قاعدتا بايد از تعريف تشکر کرد . فقط و فقط به خاطر رعايت اين نکته اخلاقی ممنون از لينک. اما............................................. اصلاحیه : اولا مطلب من برای جو گير شدن نوشته نشده. منظور من از مردان نامرد سياست همه به جز خيلی ها هستند که يکی شون خود آقا ست . در آقايی آقا شکی نيست اگر هم توی کشور گندی داره زده می شه به خاطر عمل نکردن به سياست های آقاست و حرف من هم همين بود و هست. ثانيا حرف شما قبول کسانی که می رن ديدار های مسئولين < در خیلی موارد >گزينش شده ان و اين ربطی به شخص آقا نداره مثلا روسای خود دانشگاهها برای خود شيرينی جلوی آقا بر و بچز مثبت رو ورميدارن می برن که بگن اسلام تو دانشگاه من حکومت می کنه و من اینم .چشم بقیه دراد و این هایی که میبینید به خاطر وجود من که رئیس دانشگاه باشم اینطورین. امیدوارم افتاده باشه هم برای شما هم برای همه که به اصرار شما !!مطلب من رو میخونن.نکته اخلاقی هم اینکه شما که این قدر خوب خوب شعر می

محمد م

سلام دوست عزیز. ببخش که بی دعوت امدم خیلی زود به روز میکنید.اینطوری فرصت نقد را از دوستانتان گرفته اید.به روزم و منتظر نقد شما .

نسيم

از تعاريف ممنون و...............اگر ناراحت می شی نخون اصلا کامنت زير رو . خب ؟