دریای ملت ایران به وجود اندکی و حضور کسانی نجس نمیشود

قبل از اینکه شروع کنم دلم میخواد به گفتگویی که با آقای مهدی کوچک زاده نماینده مجلس انجام شده توجّه کنید: مهدی کوچک زاده نماینده حامی دولت در گفتگو با روزنامه وطن امروز نظر خود را درخصوص چند موضوع بدین گونه ابراز کرده است:

مجلس ششم؟
اینقدر توصیفش قبیح است که قابل درج نیست؛ مجلس نفوذی‌ها.

هشت سال دولت اصلاحات؟
دولت نفوذی‌ها. دولت اصلاحات، دولت نفوذی بود.

پرتاب لنگه‌کفش به سمت بوش در عراق و پرتاب شیء {دماغ دلقک} به سمت احمدی‌نژاد در اجلاس ضد نژادپرستی ژنو؟
اولی نمایندگی خشم یک ملت تحت ستم؛
دومی، پوزه سگ و دریا؛ دریا با پوزه سگ، نجس نمی‌شود.

------------

    انتخابات ٢٢ خرداد برای من پر از حیرت و نفرت، یاس و تلاش و فریاد، غم و امید بود. کمی بعد از انتخابات از این که رای دادم و کسانی را هم به رای دادن واداشتم از خودم بدم میومد امّا رویدادهایی که بعد از آن روی داد!! حادثه نبود، رخداد نبود، پیشامد نبود؛ پدیده و پدیداری بود. مردم ایران چنان شگفتی آفریدند که برای جهانیان ( این جهانیان که گاهی به اینهمه چشم بدل میشوند برای دیدن و فهمیدن و سنجیدن ) آشکار شد مردم ایران به بهبود می اندیشند به خوب بودن و بهتر شدن. برای همه هویدا شد که نمیشود ایرانیان ( چقدر این واژه بالا و پر طمطراق شنیده میشود ) را با نفری یا نفراتی که از سوی این مردم برگزیده نشده اند معرّفی کرد و شناخت.  مردم ایران را باید بار دیگر شناخت.

    خوشحالم که پس از این انتخابات خیلی از بت ها شکست، خیلی از تقدّس ها آلوده شد.

_______________

سالهاست که مجبوریم از خودرو های بی کیفیّت ساخت داخل، به بهانه حمایت از تولید داخلی و کارخانه ها خودرو سازی و تکنولوژی و جلوگیری از بیکار شدن عدّه ای و خیلی چیزهای دیگر، آن هم با قیمت های دولا پهنا و پرداخت سهم بیت رهبری و چه و جه بخریم و همه هم میدانیم که چه بلایی بر سرمان می آورند. این پیوند را بررسی کنید.

----------

در آخر اگر مثل ما در محدوده آزادی زندگی میکنید به این دلیل نگران سلامتی خود باشید. خزعبلات فاطمه رجبی، ملقّب به فاطی قر و قاطی و مشهور به فاطمه اره یا فاطی پاچه گیر را در  حمایت همه جانبه از بنی صدر هم بخوانید.

 

/ 2 نظر / 27 بازدید
نو اندیش جوان

سلام . انشاله که در انجام اهداف این وبلاگ موفق باشی . خوشحالم که برای بار اول از این وبلاگ خبر گرفتم . جامعه الان دچار یک سئوال و ابهامی است که حداقل نیمی از جمعیت ایران را در بر گرفته انشاله همه به خیری و به صلاح مردم حل بشه . هدف سبز هدفی مقدس است . نه انقلاب مخملی بود و نه براندازی فقط اصلاح امور و حاکمیت اراده ملی بود که متاسفانه پایمال شد . خوشحال میشم از افراط و تفریط دوری کنیم و ضمن حفظ آرامش هدفمون را دنبال کنیم . و از وبلاگهای آشوب طلب دوری کنیم . در خاتمه از شما میخوام از وبلاگ من هم سر بزنید . و نظرتون را بگید . ممنون هستم .